ابزار گل

به نام آفریدگار ایده ها ابزار گل شرکتی است که قرار است دسترسی گلفروشان نسبت به نیازهایشان را آسان تر کند،با سالها تجربه در فروش لوازم گل آرایی و تولید گلخانه ای دریافتیم که خریدگل و ابزارهای مورد نیاز برای گلفروشان دور از بازارهای فروش کاری دشوار و خسته کننده است ،برای همین تصمیم گرفتیم پروژه ای را استارت کنیم با شعار دسترسی آسان و ارزان به گل و لوازم گلفروشی تا میزبانی باشیم برای همه گلفروشان از سرار کشور

یک عمده فروش آنلاین ویژه قبیله گلفروشان سراسر کشور

یک عمده فروش آنلاین ویژه قبیله گلفروشان سراسر کشور

دراقع تیم ابزار گل یک عمده فروش آنلاین و دردسترس برای کالاهایی است که شما گلفروشان عزیز به آنها نیاز دارید ،پس در لحظه خرید کنید و در کوتاه ترین زمان ممکن کالاهای مورد نیازتان را تحویل بگیرید.


یک ابزار گل ! یک همراه همیشگی گلفروش

گلفروش جان ! برای کاهش قیمت ها و رعایت حقوق شما گلفروشان عزیز در همه بخش ها کالاهای اساسی شرکت عموما از طریق تولیدات داخلی کارگاه ها و شرکت های پیمانکار ابزار گل ،قرارداد با کارخانه ها و شرکت های داخلی و واردات  تامین میگردد.


گلفروش جان!قیمت ها را چگونه ارائه میکنیم؟

تا حد امکان در همه بخش ها سعی کرده ایم ،قیمت ها را به صورت رقابتی ارائه کنیم و این تعهدی است که به گلفروشان سراسر کشور داریم ولی با وجود تعهدی که روی قیمت ها داریم هیچگاه کالایی بی کیفیت را عرضه نخواهیم کرد.

گلفروش جان! وقتی همه قیمت ها تو دستته،خیالت راحت!

گلفروش جان! با چکاپ روزانه قیمت ها در سایت و App آنلاین ما،قیمت کالاهای اساسی و سایر اقلام مورد نیازتان را در یک نگاه بررسی و با سایر فروشندگان مقایسه کنید و در لحظه و به صورت 24 ساعته خرید کنید.

هدف از ابزار گل

گلفروشان عزیز ، سایت ابزار گل یک سایت تجاری آنلاین(عمده فروشی آنلاین) ویژه گلفروشان و صنایع کادویی ایران میباشد، هدف ما این است که گلفروشان در همه شهر ها،خصوصا شهرهای دور از بازار گل بتوانند ابزارآلات مورد نیاز خود را آسانتر، ارزانتر و با دسترسی بهتر خرید کنند.


خرید 24 ساعته با پشتیبانی 12 ساعته در شبانه روز

گلفروش جان ! به صورت 24 ساعته خرید کنید اگر در هر مرحله از خرید نیازمند پشتیبانی بودید ،بدون درنگ با شماره 91011143-031 تماس بگیرید، پشتیبان های ما آماده پاسخگویی به شما هستند.


خانواده ابزارگل اعضای این کمپانی

با افتخار برای ایجاد یک حرکت ملی تیمی از بهترین ها را به خدمت گرفتیم تا همراه ما در این پروژه بزرگ باشند تا بتوانیم شعارمان یعنی دسترسی آسان و ارزانتر به گل و لوازم گلفروشی برای همه گلفروشان ایران را به واقع عملی سازیم همینجا از همه همراهانمان در تیم ابزار گل سپاسگذاریم از دوستان بخش گرافیک و انفورماتیک گرفته تا کارگاه های انحصاری شرکت در تولیدات صنایع چوب و چرم و فلز از واحد پشتیبانی شرکت و کارشناسان فنی گرفته تا بخش انبارداری و تدارکات و بچه های امنیت و برنامه نویسی .

جناب آقای صالح صادقی مدیر عامل و بنیانگذار ابزارگل
جناب آقای صالح صادقی
سرکار خانم شیرَوی مدیریت فروش و پشتیبانی
سرکار خانم شیرَوی
سرکار خانم خان احمد پشتیبان و کارشناس فروش
سرکار خانم خان احمد
سرکار خانم فائزه عابدی عکاس و گرافیست
سرکار خانم فائزه عابدی
سرکار خانم سعیدی مدیریت مالی و حسابداری
سرکار خانم سعیدی
افتخارات ابزارگل مجوزهای این کمپانی

-

ای نماد
ای نماد
ساماندهی
ساماندهی